Среда, 19 Декабрь 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Віктор Бобок в Катманду 22 березня 2004
 
 
Альпініст Віктор Бобок в столиці Непала місті Катманду. 22.03.2004. Верхнє фото.
 
Марченко Ігор
 
 
Ігор і Ілля Марченко з Кам'янського хоча і не домоглися високих результатів у фігурному катанні та тенісі, зате стали першими в Україні рідними братами, котрі виступали на зимових і літніх Олімпійських іграх. Ігор як фігурист - на Олімпіаді в Нагано (1998 г.), а тенісист Ілля - в Ріо-де-Жанейро (2016 г.). У шестирічному віці майбутній учасник Олімпійських ігор в Нагано Ігор Марченко почав займатися фігурним катанням на ковзанці "Хімік" у тренерів Ігоря Павловича Захарова та Юрія Володимировича Сухоленцева. Перший успіх прийшов, коли семирічний Марченко на льоду "Хіміка" в одиночному катанні на турнірі "Кубок жовтенят" став першим. "За цю перемогу я отримав модель космічного корабля, - згадує Ігор. - Прикро було, що точно таку модель до цього мені подарували батьки на якесь свято". На фото елемент "ластівка" у виконанні І. Марченко (1982 г.).
 
Даря Кравець зі своїми вихованцями 19 грудня 2013
 
 
У ДЮСШ № 4 пройшла першість міста зі стрибків на акробатичній доріжці. В змаганнях брали участь дівчатка і хлопчики у віці від 5 до 10 років, які були розділені на три категорії. Молодша - виступала за програмою першого юнацького розряду, середня - другий і третій дорослі розряди, старша - перший дорослий розряд. На фото тренер Дар`я Кравець зі своїми вихованцями. 19.12.2013.
 
Бальниця Анна Анікіна 10 червня 2014
 
 
Призер багатьох змагань з автомодельного спорту Анна Анікіна ще займається бальними танцями в ТСК "Лілея". "Бальні танці - це мистецтво, а автомодельний спорт - технічна творчість, - розмірковуючи пояснює А.Анікіна. - Але мені дуже подобається і те, і інше. Так що вибрати важко. Я віддаю своїм захопленням весь вільний час і отримую від цього величезне задоволення". 10.06.2014.
 
Первое место Никиты Ивашины 26 жовтня 2009
 
 
У Кременчуці на базі спортивного комплексу політехнічного університету (колишній спортивний клуб КРАЗа) пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат не старше 15 років. Майже 200 юних атлетів боролися за право піднятися на п'єдестал пошани. А на кону стояла ні мало ні багато, а можливість потрапити на перші юнацькі Олімпійські ігри серед спортсменів не старше 17 років, які пройдуть в 2010 р в Сінгапурі. Микита Івашина, срібний призер подібних змагань минулого року, спільно з тренером Сергієм Петерімовим, поставили перед собою тільки одну задачу - зійти на найвищу сходинку п'єдесталу пошани. Все інше їх ніяк не влаштовувало. І Микита із завданням упорався блискуче. У свої 15 років він вже перегнав в зрості батька, в минулому теж відомого штангіста, і виглядає таким собі молодцем-богатирем. Наш земляк спрацював у всіх шести підходах до важкоатлетичного снаряду чітко і красиво. Остаточний його результат: 243 кг (111 + 132) і титул чемпіона України. 24.10.2009.
 
 
Текст Віктора КУЛЕНКА.