Среда, 19 Декабрь 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ошека і Бурбига турнір Кургузова 23 січня 2015
 
 
Дмитро Ошека, переможець боксерського турніру пам`яті В.П.Кургузова, і його тренер Вадим Бурбига. 23.01.2015 Верхнє фото.
 
Соколова 1 лютого 2014
 
У фізкультурному центрі "Титан" пройшли змагання з багатоповторного жиму штанги лежачи. Серед жінок в абсолютній першості перше місце зайняла майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу в трьох федераціях (AWPC, WPA, UPA) Вікторія Соколова (СК "Тандем", тренер Григорій Степанченко). Рекордсменка світу і Європи WPA при власній вазі 59 кг, 10 разів підняла 75-кілограмовий залізний снаряд  01.02.2014.
 
Призери турніру Прометей з дзюдо 7 грудня 2013
 
На один день гімнастичний зал ДЮСШ "Прометей" перетворився в територію борців. Там проходив всеукраїнський турнір з дзюдо "Прометей". Самим видовищними і захоплюючими були сутички важкоатлетів. Наш земляк, учень ліцею Максим Соловйов на відмінно провів усі п'ять сутичок і став переможцем у ваговій категорії понад 73 кг. Крім Максима нагороди отримали ще чотири вихованці тренера Василя Мосьпана: за перше місце - Лукавий Ігор (34 кг); за друге - Березуцький Семен (73 кг) і за третє - Школяр Ілля (30 кг), Лукавий Роман (42 кг), Гончар Радим (73 кг). 07.12.2013.
 
Коваль 4 лютого 2016
 
В Луцьку в юнацькій (U-18) легкоатлетичній матчевій зустрічі Україна-Білорусь-Туреччина, в складі збірної України виступав студент другого курсу  Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання Микита Коваль. Вихованець тренерів Олега Миколайовича Зайченка і Сергія Гужви змагався  в бігу на дистанції 110 метрів з бар'єрами. У фінальному забігу бігли п'ять спортсменів. Наш земляк став другим з часом 14,66 секунди. 24.04.2016.
 
Волков 21 серпня 2017
 
У СК "Промінь" пройшов четвертий шаховий Меморіал пам'яті чемпіона УРСР 1965 року Рудольфа Івановича Єрмакова (Гольдштейна). За нагороди боролися 21 ігрок Після  семи напружених турів швидких шахів (рапіда), що проводяться за швейцарською системою, стало відомо, що три гравці набрали однакову кількість очок. І тільки за коефіцієнтом Бухгольца було визначено, що перехідний кубок отримав Антон Волков. До речі, він тричі поспіль виграв цей приз. А по положенню даного Меморіалу, кубок тепер назавжди залишається у Антона. 21.08.2017.
 
Текст Віктора КУЛЕНКА.