Среда, 26 Июнь 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 Гайдученко 2012 рік
 
В Ялті на пляжі готелю «Брістоль» 22 вересня 2012 року пройшов II чемпіонат світу з армліфтингу за версією WAA (підйом ручки, що обертається «Роллінг Тандер»). Абсолютною рекордсменкою (так само як і в категорії 78 кг) стала майстер спорту міжнародного класу Людмила Гайдученко з СК "Дзержинка". На очах у глядачів Людмила зірвала з помосту феноменальну вагу - 77,8 кілограмів, тим самим, побивши світовий рекорд серед жінок, який тримався вісім років. Верхнє фото.
 
 
 Гук Сергій другий в Краматорську
 
Два свята, день міста і день машинобудівника відзначали 27 вересня 2015 року в Краматорську. І вже стало традицією поряд з народними гуляннями і культурною програмою проводити змагання з мотокросу. У мотогонках взяли участь два представника Дніпродзержинська Сергій Гук і майстер спорту Сергій Левченко. Сергій Гук після семирічної перерви відновив виступи і посів друге місце в класі аматорів. Майже всю трасу (2040 метрів) він лідирував, але потім впав. Сильно забив ребра і плече. Поки встав, завів мотоцикл, вже був дванадцятим. Але до кінця заїзду фінішував п'ятим. А в другому заїзді приїхав другим. 
 
Грамота Донця 1998
 
Грамота Володимира Донця за звання чемпіона міста з шахів 1998 року.
 
Губарєв І.В. та Губарєв С
 
У рамках проведення спартакіади серед співробітників та професорсько-викладацького складу університету кафедрою фізичного виховання ДДТУ проведені командні змагання з шахів серед чоловіків, в яких прийняли участь представники адміністративно-господарської частини та співробітники майже усіх діючих в університеті факультетів. З перших турів лідерство тут захопили команди "Енергетик", "Металург" та "Електронік", у складі яких виступали досвідчені у цьому виді спорту спортсмени. Дуже важко усім було боротися проти команди "Металург" за яку виступали першорозрядники брати Губарєви (Ігор Володимирович – доцент кафедри ливарного виробництва і Сергій Володимирович – асистент кафедри фізики конденсованого стану). Саме їм вдалося переграти усі команди (12 очок з 12 можливих) і знову повернути себе звання кращої команди університету, титул якої втратили у напруженій боротьбі рік тому. 04.02.2013.
 
Лютый и Прихода
 
У  СК "Титан" 15 жовтня 2016 року пройшли змагання з кросфіту. Абсолютним переможцем став викладач гімнастики ККФВ, майстер спорту з акробатики Богдан Лютий. У дівчат перемогла його колега по вузу, майстер спорту з черлідингу Ольга Прихода. 
 
 
 
Текст Віктора КУЛЕНКА.