Понедельник, 17 Декабрь 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Олимпиада в Нагано
 
 
Дворазові чемпіони України, пара Євгенія Філоненко - Ігор Марченко поїхала в 1998 році на зимові Олімпійські ігри в японське місто Нагано. Планувалося, що дует на Олімпіаді увійде в десятку кращих. Але 11 місце, яке вони зайняли, фігуристи порахували невдачею. Верхнє фото.
 
 
Худик Акимов Авдеева Горбунов Молнар Матына
 
6 жовтня 2012 року в Дніпропетровську відбувся чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат 1997-98 р.н. Борці Дніпродзержинська показали гідні результати. Так вихованці КП СК "Прометей", учні ДКФВ Ірина Авдєєва (тр. В.Мосьпан), виступаючи у ваговій категорії 52 кг, а також Олексій Акімов (81 кг, тр. В.Мосьпан і В.Кальга), стали першими. Їх колега Денис Худик (66 кг, тр. О.Черненко), посів друге місце. Три бронзові медалі привезли додому дзюдоїсти ДЮСШ № 1, яких готував тренер М.Радченко - Ілля Матина (50 кг), Кирило Молнар (55 кг), Олександр Горбунов (81 кг).
 
ПЛАКАТ Автофест
 
13.09.2014 на картодромі близько ГЕС відбувся перший в місті автофестиваль "Drive Fest" - змагання не тільки водіїв, але і їх автомобілів.
 
Малюк и Босов
 
15 квітня 2015 року в Кривому Розі пройшов чемпіонат Дніпропетровської області зі стрибків на акробатичній доріжці. З 52-х учасників Дніпродзержинськ був представлений збірною, складеною з 23 акробатів ДЮСШ № 4 і СК "Дзержинка". Додому хлопці привезли сім нагород (2 + 2 + 3). Найбільш відзначилися два спортсмена ДЮСШ № 4. Перші місця зайняли Тимофій Малюк, який виступав у віковій групі 2004/2006 р.н. і Олег Босов (категорія 2007 р.н.). Обидва наших чемпіона тренуються у Віктора Хайманова.
 
Днепродзержинский хоккей
 
 
У жовтні 2015 року світ побачила книга "Дніпродзержинський хокей". На двохстах сторінках воістину енциклопедичного видання, авторський колектив Юрій Яцина - Сергій Чурса - Андрій Бородін виклали максимум доступної інформації, що стосується історії розвитку в нашому місті цього виду спорту. Книга рясніє безліччю фотографій з особистих архівів колишніх дніпродзержинських гравців, арбітрів та хокейних функціонерів, статистичним матеріалом, витягів з різних джерел ЗМІ. Незважаючи на величезну кількість таблиць, діаграм, цифр, автори постаралися викласти текст літературно чтивним матеріалом, вплітаючи в спортивну канву цитати з відомих фільмів та анекдотів.
 
 
 
Текст Віктора КУЛЕНКА.