Вторник, 17 Июль 2018

Cпорт

 

optimized 7tyf

 

26 червня біля будівлі Дніпропетровської обласної ради відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії. У числі нагороджених – четверо переможців з Кам'янського.

Конкурс на здобуття Премії Дніпропетровської обласної ради, що стартував в квітні, проходив вже втретє. Володарем нагороди в розмірі 15 тисяч гривень міг стати кожен активний і цілеспрямований молодий мешканець Дніпропетровщини у віці від 14 до 35 років.

Спочатку на Премію претендували 145 осіб, проте 10 з них не пройшли перевірку поданих документів. Онлайн голосування, в якому десь біля 27000 чоловік проголосували за свого кандидата, звузило коло претендентів до 95 осіб. Остаточним стало рішення журі, яке обрало по 5 переможців в кожній з 11 номінацій. Щасливими власниками головної нагороди – Премії облради, яка присуджується за досягнення в різних сферах суспільного життя, професійної діяльності та активну участь у розвитку Дніпропетровщини, – стали 55 лауреатів. Четверо з них – кам'янчани:

  • учениця 9-В класу НВО-ліцею НІТ Віра Попруга (категорія «Юні дарування Дніпропетровщини»);
  • журналіст газети «Наш Репортер» Ольга Самойлова і головний редактор сайту «ДНІПРО ЧАС» Дар'я Звягіна (обидві – в категорії «За активну журналістську діяльність»);
  • тренер-викладач секції шашок ДЮСШ №3 Альона Губарєва (категорія «За досягнення у спортивній діяльності, розвиток спортивного руху»).

На заході були показані підготовлені організаторами і продемонстровані на двох великих телеекранах промо-ролики, де кожен володар Премії розповів про свої діяльність, погляди і прагнення. Всіх переможців конкурсу в урочистій атмосфері привітав голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов, вручивши їм сертифікат на отримання матеріального заохочення.

– Сьогодні суспільство визначило чергових 55 лауреатів, – сказав Г.Пригунов. – Я впевнений в тому, що це не перша ваша нагорода в житті, але ще більше я впевнений, що вона точно не остання. Ті люди, які в молодому віці точно знають чого вони хочуть, не змінять свого ставлення до життя, світогляду і завжди будуть розвиватися. Вважаю, що розвиток – це головне в житті людини. Бажаю всім – і сьогоднішнім лауреатам, і тим, хто не потрапив до лав переможців, щоб цей розвиток не зупинявся.

Add a comment

DSC 0009

В ході прес-конференції ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» були представлені результати моніторингу декларування майна, доходів та врегулювання конфлікту інтересів депутатами Дніпровської міської ради.

Під час проведення громадської кампанії «Атестація місцевих депутатів» громадські організації з 12 областей України здійснювали моніторинг дотримання вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів депутатами Дніпровської, Івано-Франківської, Краматорської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської та Чернівецької міських рад.

Поняття «конфлікт інтересів» та відповідальність за недотримання вимог щодо його врегулювання було запроваджено Законом «Про запобігання корупції» у 2014 році. Конфліктом інтересів вважається випадки, коли посадова особа (зокрема, депутат місцевої ради) приймає владні рішення, які стосуються його приватних особистих інтересів та ці інтереси впливають на об’єктивність дій цієї особи. Для мінімізації впливу приватних інтересів на дії посадової особи законом передбачено здійснення з її боку певних процедур та заходів (наприклад, самостійне усунення від вирішення певних питань, заява про існування конфлікту інтересів тощо). За невиконання вимог антикорупційного законодавства у сфері конфлікту інтересів передбачена відповідальність. Протоколи про порушення вимог щодо конфлікту інтересів складаються органами Національної поліції або НАЗК та передаються для розгляду до суду.

Експерти ДОГО «ДКЕЦРП» проаналізували відомості з декларацій депутатів Дніпровської міської ради і порівняли їх з даними відкритих державних реєстрів.За результатами цієї роботи невідповідності між відомостями декларацій та даними відкритих державних реєстрів були виявлені відносно 9 депутатів Дніпровської міської ради (в Одеській- 9, у Херсонської - 5 і у Черкаської - 8. Щодо всіх виявлених фактів до НАЗК на початку травня 2018 р. були подані заяви щодо можливої невідповідності інформації, наданої депутатами в деклараціях. Аналогічні заяви були подані до головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області. Станом на 26.06.2018 р. усі заяви про можливі порушення з боку депутатів Дніпровської міської ради, подані до НАЗК та обласного управління Національної поліції – залишаються без відповіді.

Дуже неоднозначною та непослідовною зараз є судова практика притягнення до відповідальності депутатів місцевих рад за правопорушення, повзані з конфліктом інтересів.

Експертами ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» було проаналізовано інформацію з Державного реєстру судових рішень за 2017 рік у судових справах щодо притягнення до відповідальності депутатів місцевих рад за порушення вимог щодо конфлікту інтересів.За 2017 рік у судах Дніпропетровської областібуло розглянуто 77 протоколів про правопорушення у сфері конфлікту інтересів, при цьому частина протоколів була об’єднана в одне провадження. З урахуванням цих об’єднань за підсумками розгляду було прийнято 27 постанов щодо притягнення до відповідальності, 20 постанов щодо закриття провадження у справах, 4 протоколи було повернуто без розгляду.

Найбільшу кількість протоколів - 20 - було складено у відношенні шести депутатів Криворізької міської ради та розглянуто Дзержинським районним судомм.Кривого Рогу. За підсумками розгляду було винесено 4 постанови про притягнення до відповідальності та 2 про закриття провадження.

По жодному з 4 протоколів у відношенні депутатів Дніпровської міської ради Бабушкінським районним судом м.Дніпропетровська не було застосовано санкції. Аналогічна ситуація склалася щодо депутатів Марганецької міської ради. Марганецький міський суд Дніпропетровської області закрив провадження за 5 протоколами та 2 повернув до Національної поліції. Зовсім інша ситуація спостерігається щодо депутатів сільських та селищних рад Криничанського району. За усіма 10 складеними протоколами Криничанським районним судом Дніпропетровської області були застосовані санкції до порушників.

Сферами виникнення конфлікту інтересів у депутатів місцевих рад Дніпропетровської області відносно яких складено протоколи є

        голосування за призначення себе або родичів до складу органів рад (3 протоколи);

        грошові виплати депутатам, які є службовцями органів місцевогосамоврядування (21 протокол);

        вирішення питань щодо землеустрою на користь депутатів або їх родичів (43 протоколи);

        надання комунального майна у користування структурампов’язаним з депутатами (6 протоколів);

        інші підстави (4 протоколи)

Детальну інформацію про конфлікт інтересів, судову практику та реальні приклади можна подивитися на відео https://youtu.be/_w6fCkXThjs

 

Більш детально з приватними інтересами депутатів Дніпровської міської ради можна ознайомитися ТУТ.

 

Громадська кампанія з “Атестації депутатів місцевих рад” започаткована Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та реалізується в партнерстві з громадськими організаціями з інших областей України. Антикорупційний компонент Атестації депутатів місцевих рад реалізується в рамках проекту ООО ВГО “Комітет виборців України” “Доброчесні місцеві депутати” за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії. За реалізацію ініціативи в Дніпровській області відповідає Дніпропетровська обласна громадська організація "Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики".

 

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись:

На сайті організації

В розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком»

В соціальній мережі Facebook

Контакти:ДОГО "Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики", тел. (066) 77-66-456, e-mail: dcecrp@i.ua .

Add a comment
bronnitsy.ru
 
4 червня - першість міста з футболу між командами виробничих підприємств і аматорських колективів. Футбольні поля СК "Прометей" (пр. Аношкіна, 109). Початок - 18:00.
5 червня - першість міста з футболу між командами виробничих підприємств і аматорських колективів. Футбольні поля СК "Прометей" (пр. Аношкіна, 109). Початок - 18:00.
6 червня - першість міста з футболу (вища ліга). Стадіон "Комсомолець" ДЮФШ "Надія" (Вул. Заводська, 77). Початок - 18:00.
7 червня - першість міста з футболу між командами виробничих підприємств і аматорських колективів. Футбольні поля СК "Прометей" (пр. Аношкіна, 109). Початок - 18:00.
8 червня - першість міста з футболу між командами виробничих підприємств і аматорських колективів. Футбольні поля СК "Прометей" (пр. Аношкіна, 109). Початок - 18:00.
8 червня - шаховий бліц-турнір вихідного дня. Палац культури металургів (вул. Спортивна, 7). Початок - 11:00.
8-10 червня - чемпіонат області з велосипедного спорту. ДЮСШ № 4 (вул. Сергія Слісаренко, 5). Відкриття 8 червня о 16:00.
 
Заставка bronnitsy.ru
Add a comment

 

bronnitsy.ru
 
20 червня - турнір з міні-футболу "Фінал чотирьох". Стадіон "Металург" (вул. Спортивна, 7). Початок: 17:00 - ККЦ-ТУ-АТЦ-УКП - Конвертерний; 17:40 - УЖДТ - ПГМК.
20 червня - першість міста з футболу (вища ліга). Стадіон ДЮФШ "Надія" ("Комсомолець").(вул. Заводська, 77). Початок - 18:00
20 червня - відкритий чемпіонат СК "Прометей" з дзюдо. (пр. Аношкіна, 109). Початок - 15:00.
22 червня - турнір з міні-футболу "Фінал чотирьох". Стадіон "Металург" (вул. Спортивна, 7). Початок: 17:00 - УЖДТ - Конвертерний; 17:40 - ПГМК - ККЦ-ТУ-АТЦ-УКП.
23 червня - шаховий бліц-турнір вихідного дня. Палац культури металургів (вул. Спортивна, 7). Початок - 11:00.
23 червня - відкритий чемпіонат міста з плавання. Басейн "МіКомп" (пр. Аношкіна, 109-4). Початок - 10:00.
23 червня - міські змагання з шашок серед спортсменів з особливими потребами. Спортивна база (пр. Конституції, 2А). Початок - 11:00.
 
Заставка bronnitsy.ru 
Add a comment
 
bronnitsy.ru
 
 
30 травня - турнір з настільної гри "Цитаделі". Бібліотека кіноконцертного залу "Мир" (пр. Перемоги, 35, другий поверх). Початок - 13:00.
1 червня - відкрита першість з художньої гімнастики до Дня захисту дітей. ДЮСШ №4 (вул. Сергія Слісаренко, 5). Початок - 9:00. 
1 червня - першість  міста з футболу між командами виробничих підприємств і аматорських колективів. Футбольні поля СК "Прометей" (пр. Аношкіна, 109). Початок - 18:00.
2 червня - шаховий бліц-турнір вихідного дня. Палац культури металургів (вул. Спортивна, 7). Початок - 12:00.
2 червня - чемпіонат області серед юнаків зі спортивної акробатики. ДЮСШ №4 (вул. Сергія Слісаренко, 5). Початок - 13:00.
2 червня - ралі "Пікнік-2018". Лівобережний парк Кам'янського. Початок - 15:00.
2 червня - спортивно-розважальний захід "Встань і живи" (вул. Воїнів афганців, 7). Початок - 16:00.
3 червня - "Богатирські ігри" за участі Василя Вірастюка і його команди. Площа Петра Калнишевського. Початок - 14:00.
 
Заставка bronnitsy.ru
Add a comment