Пятница, 03 Июль 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 
001
 
 
Працівники медико-санітарної частини управління промислової безпеки ПАТ "Дніпровський меткомбінат" звернулися в профспілкову організацію "Металургів" ДМК з проханням посприяти в придбанні дерматоскопи. 19 квітня це прохання було задоволено. Дорогий, але потрібний трудовому колективу подарунок працівникам МСЧ вручив голова профкому профспілки Олег Нагорний.
 
Раніше з проблемами різних шкірних утворень працівників і ветеранів ДМК відправляли до медичних установ Кам`янського. Через це отримати висновок для пацієнта коштувало чималих грошей. Після того, як прилад, який допомагає оглядати папіломи, родимки, бородавки та інші шкірні нарости з'явився в медико-санітарній частині УПБ, співробітники Дніпровского меткобінатаа ветерани підприємства можуть обстежитися абсолютно безкоштовно.
 
Раніше шкіра оглядалася з використанням звичайної лупи. Надалі, були розроблені прилади на основі лупи - прообрази сучасного дерматоскопи. Вони нагадували мікроскоп і збільшували зображення у багато разів. В даний час, дерматоскопи дозволяють не тільки збільшувати зображення шкірного новоутворення в десятки разів, а й дають можливість зробити фотографію або відео його, відправити отриманий файл на ПК для можливості ретельного вивчення фахівцем. Чи варто говорити про те, що ймовірність правильного діагнозу збільшується в рази.
 
Розуміючи важливість проблеми, голова профкому профспілки "Металургів" Олег Нагорний взяв під свій особистий контроль вирішення проблеми. Через три дні після звернення адміністрації МСЧ дерматоскоп типу EUROLIGHTLedD30 було закуплено і передано в хірургічне відділення медико-санітарної частини УПБ ДМК.
 
Профспілкова організація "Металургів" постійно працює над зниженням рівня захворюваності своїх членів профспілки. У минулому році побитий черговий рекорд по оздоровленню на берегах Чорного та Азовського морів, а також курортах Західної України - це більше половини членів профспілки "Металургів" і їх сімей (близько 3500 осіб). Допомагає профспілка і медустановам міста. У вересні 2018 року міський лікарні швидкої допомоги була подарована недешева крісло-каталка італійського виробництва компанії OSD, в цьому ж році - дорогий дерматоскоп для МСЧ ДМК. Сподіваємося, що працівникам ПАТ "Дніпровський меткомбінат", що потрапили в ці міські медичні заклади не по своїй волі, буде легше впоратися з недугою. Упевнений в цьому і лідер профспілки "Металургів" Олег Нагорний.