Среда, 26 Июнь 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 DSC0756
 
 
Барвисто підготовлений до зустрічі Новорічних свят, спортивний зал КСЦ "Дніпровець" 24 грудня гостинно зустрічав переможців і призерів XIX Спартакіади "Здоров'я" серед команд промислових підприємств і організацій міста, яку проводить Кам`янська організація ФСТ "Україна".
 
Зазвичай ці змагання щорічно проходять з вересня по грудень місяць. Спартакіада ​​включає в себе сім видів спорту. Баскетбольні і волейбольні зустрічі проводилися в залі КСЦ "Дніпровець", настільний теніс в металургійному коледжі, міні-футбол приймав зал СК "Промінь", шашкісти, шахісти і доміношники билися в бібліотеці ПАТ "ДніпроАЗОТ". Як розповіла голова фізкультурно-спортивного товариства "Україна" Тетяна Кільчинська, за нагороди в цьому році боролися шість команд, а це близько чотирьохсот чоловік. "З відомих причин були відсутні спортсмени "ДніпроАЗОТу". Дуже здивувала збірна "СхідГЗК". Скільки років вони прагнули потрапити в призери. І нарешті заслужено стали третіми. Порадувала велику кількість молоді, яка прийняла участь в спартакіаді. Хоча мені дуже сумно говорити, але це була остання спартакіада, яку 19 років поспіль проводило спортивне товариство "Україна". Нам місто припиняє виплачувати зарплату. Проте, спорт це частина нашого життя і я бажаю всім продовжувати займатися фізкультурою і спортом", - сказала Т.Кільчинська.
 
 DSC0642
 
На церемонію підбиття підсумків і нагородження були запрошені спортсмени, тренери, представники адміністрації підприємств, чиї команди виступали в спартакіаді "Здоров'я".
 
Уже вдев'яте загальну перемогу святкували спортсмени металургійного комбінату (спорторганізатор Едуард Коряк, голова профкому "Металургів" Олег Нагорний). На цей раз вони були першими в шести видах спорту, посівши друге місце тільки в шашковому турнірі. Друге загальнокомандне місце у "Южкокса" (спортивний інструктор Сергій Гужва, голова профкому Лариса Завацька). Третіми несподівано для багатьох стали спортсмени "СхідГЗК".
 DSC1076
 
 
 DSC0880
 
"Мені дуже приємно, що вже другий рік поспіль КСЦ "Дніпровець" гостинно приймає таке велике спортивне свято. І подвійно радісно, ​​що збірна ДМК дев'ятий раз виграє спартакіаду "Здоров'я". У нас є всі можливості займатися і тренуватися спортом, оздоровлюватися в нашому прекрасному культурно-спортивному центрі. Так як йде підготовка до новорічних свят, ми вирішили об'єднати в один спортивний вечір нагородження призерів спартакіади, а також закінчившогося футбольного сезону серед команд Вищої та Першої ліг. Хочу виразити величезну подяку головам профспілкових організацій за підтримку в розвитку спорту, а також фізоргам цехів, на чиїх плечах лежить не менш відповідальний вантаж", - говорить заступник директора зі спорту КСЦ "Дніпровець" Едуард Коряк.
 
Гравці команд-призерів з усіх видів спорту, що проводяться на спартакіаді "Здоров'я", були нагороджені медалями, грамотами. А їх капітани отримали ще й красиві кубки.
 
 DSC1013
 
Друга половина спортивного вечора пройшла під знаком великого футболу. Президент федерації футболу Кам'янського Едуард Коряк вручив нагороди командам, які стали призерами чемпіонату міста на великому полі. У Вищій лізі це "Рапід-Надія", "Металург" і ДМК. У Першій лізі - "Дрезден", "Южкокс", "Локомотив-ККФВ". Грамоту отримав кращий гравець чемпіонату Олександр Синенко. За підтримку в розвитку футболу в місті красивим призом було нагороджено Генерального директора металургійного комбінату Олександра Подкоритова, грамотою - голову профкому "Металургів" Олега Нагорного.
 
 DSC1102
 
 DSC0869
 
Присутні із задоволенням подивилися концертну програму, підготовлену колективами художньої самодіяльності КСЦ "Дніпровець".