5253951468367630953 121

Італійське місто Пескара стало місцем, де стайер з Камянського Василь Карпович здобув дві срібні нагороди Чемпіоната Європи.

З 21 вересня по 2 жовтня італійське місто Пескара приймало Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів старше 35 років. Такі змагання, організовані Європейською асоціацією ветеранів легкої атлетики проводяться щорічно з 1978 року. З трьох бігових дисциплін на великі дистанції: крос, 10 км і напівмарафон, кам`янчанин Василь Васильович Карпович прийняв участь в двох крайніх. "Так як у мене була невелика травма коліна, а перед приїздом до Італії у Чернавцях відчув якусь слабість, довелося приймати участь не у всіх трьох дисциплінах. 28 вересня я біг "десятку" (10 км), - розповідає 68-річний Василь Васильович. - Перед забігом ноги були нібито ватні. Стартували ми (у відмінності від напівмарафону) в другій половині дня. Пробігши дистанцію, я здивувався такому слабкому результату, знаючи свою можливість показати значно кращий час. Тому своїм індивідуальним результатом я залишився незадоволений. Але в командному заліку став срібним призером. А в останній день Чемпіонату біг напівмарафон. За 10 годин перед стартом у мене підвищилася температура тіла до 38 градусів. Гарна погода, маршрут бігової траси понад морем, красиві міські пейзажі все це давало позитивний настрій. Пробігши по місту два кола, ми фінішували на стадіоні "Адріатіко". В результаті мав шостий результат, а наша комианда (крім Василя Карповича бігли Віктор Недибалюк з Білої Церкви і Микола Ярмілко з Кривого Рогу, - прим. автора) знову стала другою. Італійські спортсмени були перші в обох дисциплінах".

5253951468367630957 121

Чемпіонат в Пескарі став для нашого земляка вже четвертими змаганнями в Італії. Торік Василь Карпович здобув нагороди у місті Гросетто. В Пескарі українські стайєри жили в двокімнатних апартаментах, які за три місяці до стартів забронювала дочка Василя. Спортсменни прилетіли в Рим 22 вересня з румунського міста Сучава. Як говориться в приказці "Всі дороги ведуть до Риму" (і навпаки), так от одна з них вела до Пескаро. "Прямуючи з Риму до Пескаро, ми проїхали через 12 тонелей. Вразили дуже красиві гірські пейзажі та морське узбережжя. В Пескаро нас зустрів господар апартаментів, вручив ключі і більше не турбував. За 10 днів проживання кожен заплатив по дев`ять з половиною тисяч гривень", - сказав мій співбесідник.

Потрібно нагадати, що багаторазовий чемпіон світу і Європи Василь Васильович Карпович, в цьому році став золотим призером зимового (в манежі) Чемпіонату Європи, що проводився в польському місті Торунь.